KONST / Skulptur & konsthantverk / Reliefer 15305076

nr 1530 5076

Reliefer

2 st. Brons, Signerad och daterade Tore Strindberg 45, Signerade stämplande Otto Meyer eftr Fud, Diameter: 37 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 mars 2023
kl 18:54:49